Zbraslav - Rosice B 1:2

V souboji o první místo jsme Rosicím podlehli 1:2.

Sestava: Buďa – Nováček, Kaláb, Heller, Vít D. – Vít M., Kožíšek, Sedlák, Chmelíček  - Buchta, Sítař

Střídali: Hvězda M., Dejral, Podlaha

Zápas začal ve vysokém tempu a na obou týmech byla poznat velká vůle po vítězství. Naši borci dobře napadali soupeřovu rozehrávku a dostali se také do slibných šancí. Největší tutovku měl na hlavě J. Kaláb, ale z rohu branku minul. Hosté na druhé straně zahrozili dobrou střelou, která minula naši svatyni. V prvních 30 minutách nám nechyběl důraz a velmi dobře jej uplatnil M. Vít, když vybojoval míč, následně si obhodil stopera a M. Sítař už měl jednoduchou pozici 1:0. Skóre mohl navýšit J. Kaláb, ale jeho hlava opět nemířila přesně. V posledních 15 minutách první půle jsme v aktivitě polevili a soupeř nás v záložní řadě přehrával. Výsledkem byl náš zkrat, kdy jsme inkasovali hned dvakrát během 5 minut. V prvním případě se jednalo o trestný kop po sporném faulu na vápně, kdy se hostující záložník trefil neomylně 1:1 a v druhém případě jsme nepokryli levou stranu a po průniku záložníka a jeho přihrávce na penaltu nedal hostující útočník M. Buďovi sebemenší šanci 1:2.

Do druhé půle jsme vkročili tak, jak jsme první skončili, tedy velmi pasivně a mohli znovu inkasovat. Nejprve M. Buďa vytěsnil průnik hostujícího záložníka a následně hosté spálili tutovku na malém vápně. Druhá půle byla již výrazně slabší než půle první. Hosté se snažili udržet výsledek a naše snaha nevedla k úpravě výsledku. Především jsme nevyužili množství standardních situací, které jsme měli k dispozici, a tak si hosté odváží z našeho hřiště 3 body.

Fotografie z utkání budou k dispozici zítra.