Zbraslav - Ořechov

Za krásného jarního počasí naše přivítalo A-mužstvo na domácím hřišti soupeře z Ořechova. Ten v minulém kole porazil Babice 2:1 a patřila mu v tabulce čtvrtá pozice. Do zápasu jsme vstoupili spíše ospalým dojmem a dlouhou dobu jsme se dostávali do tempa. Probudila náš až nádherná branka L. Horkého, který ranou pod břevno nedal brankaři šanci. Za pět minut se řítil z levé strany na branku L. Aldorf, ale brankář soupeře ukázal výborný reflex. Když už se zdálo, že poločas skončí 1:0, vyslal L. Horký přesnou přihrávku na J. Víta a bylo to 2:0. Do druhého poločasu jsme nevstoupili opět  ne zcela koncentrovaní, ale posledních deset minut bylo z naší strany smrtících. Po přesném centru L. Horkého se prosadil střídající Michal Bureš a dvakrát se zapsal do listiny střelců kapitán Martin Žák, který poukázal na to, že jeho levá noha není jen na opírání :-). Zápas tedy skončil výsledkem 5:0 a Zbraslav si připsala důležité vítězství.

Sestava: Buďa - Nováček, Kaláb, Sedlák, Chmelíček – Vít. M.(Vít D.), Horký, Vít J., Žák – Aldorf, Hort (Bureš)

Nejlepší hráči: Horký, Sedlák, Bureš