Zbraslav - Jevišovice 7:0

Sestava: Buďa – Vít M., Buchta, Kaláb, Vít J., - Hvězda, Touška M., Sedlák, Mareček, Jurča – Sítař

Střídali: Touška J., Andrlík, Žák

Hosté přijeli do Zbraslavi s několika absencemi a ze zápasu druhého s šestým týmem se stala jednoznačná záležitost. Domácím se dařilo podporovat útok od krajních záložníků a po jedné takové akci se ocitl Jan Sedlák před zívající prázdnou brankou, v jasné pozici však nezakončil. Stejný hráč si pak vše vynahradil po penaltovém zákroku na Martina Sítař a šli jsme do vedení 1:0. Pak se v rozmezí tří minut trefil Martin Sítař a bylo to 3:0. Naši hráči velmi aktivně podporovali útočné akce a dozadu nám to trošku pokulhávalo. Především ve dvou dobrých pozicích mohli Jevišovice snížit, branku ale ani v jednom případě netrefili.

Po osmi minutách druhé půle jsme zápas definitivně rozhodli brankami Jan Kalába a Martina Hvězdy. Náš stoper využil přiťuknutí od Jakuba Toušky 4:0 a Martin Hvězda propasíroval míč pod ležícím gólmanem 5:0. Po dalším faulu ve vápně na Mirka Buchtu se pokutového kopu ujmul Jakub Mareček a přesvědčivě pod břevno zvýšil již na 6:0. Definitivní tečku za zápasem pak udělal Martin Sítař přehozením gólmana po patičce Jakuba Toušky.