Zbraslav - Dobšice 2:1

Sestava: Kožnar – Dufek, Sedlák, Vít J., Andrlík – Vít M., Touška M., Havlásek, Mareček, Touška J. – Sítař

Střídali: Kožíšek, Buchta, Karpenko

Od první minuty jsme byli na míči více než hosté. Ti však hrozili z rychlých protiútoků. Nám se podařilo dát rychlý gól. Roman Dufek poslal míč za obranu Markovi Vítovi a jeho přihrávku si hostující obrana srazila do vlastní sítě. Hosté mohli brzy srovnat, když využili mezery v naší defenzivě. Hostující útočník už překonal Honzu Kožnara, ale než stačil míč doputovat za brankovou čáru, stačil jej Honza Vít na poslední chvíli vykopnout. Naopak jsme mohli zvýšit naše vedení. Marek Vít zatáhl míč po právě straně, dal pod sebe na Kubu Marečka. Ten ale z penalty přestřelil.

Začátek druhé půle nám nevyšel a Dobšice prakticky z první akce vyrovnali, když jejich útočník z úhlu prostřelil našeho golmana. Po obdržené brance jsme se na hřišti chvilku hledali. S postupem času jsme však přebrali iniciativu a byli dominantnější. Po hodině hry si k přímému kopu postavili míč bratři Touškovi a Marek z nějakých 20ti metrů vymetl šibenici a vrátil vedení na naši stranu. Hosté také hrozili a střelec jejich první branky tvrdou střelou orazítkoval tyč. Čtvrt hodiny před koncem utkání ještě více zdramatizoval hlavní rozhodčí, který z mého pohledu nesmyslně udělil Adamovi Kožíškovi druhou žlutou kartu za simulování, a dohrávali jsme v deseti. Naše obrana, ale poctivě a důsledně bránila a hosty k vážnější šanci nepustila. Naopak jsme mohli hostující nápor zlomit. Martin Sítař šel sám na bránu, udělal golmanovi kličku a dával do prázdné brány. V té se ale na poslední chvíli objevil předpisově se vrátivší hráč Dobšic a akrobatickým skokem zabránil jisté brance. Míč se však k Martinovi odrazil a dostal prostor na reparát. Opět ale trefil jednoho z obránců stojících na brankové čáře. Utkání tak skončilo 2:1 v náš prospěch.