Slatina - Zbraslav 1:3

Sestava: Kožnar – Vít J., Sedlák, Buchta, Andrlík – Hvězda, Havlásek, Touška M., Touška J. – Sítař

Střídali: Jurča

Zbraslav vstoupila do sezóny po delší odmlce úspěšně. Ve velkém horku jsme zavítali na hřiště Slatiny, kde jsme končili podzimní část předchozího ročníku a vezeme si 3 body za výhru 1:3. První dvacetiminutovka byla vyčkávací a nikdo se do bezhlavého útočení nehrnul. První vážnější akci si vytvořili domácí, kdy únik Klimeše Honza Kožnar z úhlu vykopl. Stejný hráč se v 21. minutě rychle za vápnem uvolnil a nádhernou střelou do šibenice otevřel účet zápasu. Zbraslav zabrala a zareagovala tím nejlepším způsobem. Honza Vít našel centrem hlavu Kuby Havláska a ten míč o 6 minut později poslal míč do sítě 1:1. Branka nás nakopla a po zbytek poločasu jsme byli aktivnější. Důraz u lajny od Honze Andrlíka umožnil přechod do protiútoku, Kuba Havlásek našel ve vápně Martina Sítaře, který si zpracoval míč přesně do pozice pro zakončení a před domácím gólmanem se nemýlil.

Druhá půle nabídla podobný obrázek se zvýšenou aktivitou domácích a protiútoky našich hráčů. Martin Sítař předběhl stopera domácích, ale místo přihrávky do prázdné branky přestřelil. Uklidnění pro naše znamenala chyba domácího stopera, který nastřelil Honzu Víta tak šťastně pro nás, že Martin Sítař mohl posunout míč podél brankaře a bylo to o dvě branky 1:3. Domácí mohli korigovat z trestného kopu na hranici vápna, ale Honza Konžar míč vytáhl mimo tyče.

Další už domácí zápas budeme hrát nezvykle už v pátek v 18:00. Těšíme se na podporu fanoušků.