Muži: Zbraslav-Mokrá

V zápase, který nabídl snad všechno, co do fotbalu paří i nepatří, jsme nakonec byli šťastnějším týmem. Utkání bylo hned od samotného začátku velmi nervózní a bylo poznat, že oba týmy chtějí zvítězit. Hned v páté minutě jsme vybojovali míč na soupeřově polovině a L. Horký vymetl všechny pavouky z levé šibenice 1:0 (gól, za který by se nestyděli ani v Arsenalu :-)). V dalším průběhu jsme se však hodně zatáhli a soupeř využil jednu ze svých mnoha standartek a po teči hostujícího útočníka byl stav vyrovnaný 1:1, to už se náš kapitán M. Žák sprchoval, protože viděl po druhé žluté červenou kartu. V těch chvílích jsme jen čekali, co soupeř udělá a do ohrožení soupeřovi branky jsme se vůbec nedostávali, ale hosté ani jeden ze svých závarů nevyužili. Druhý poločas pokračoval v podobném nervózním duchu a na hřišti se hlavně mluvilo, faulovalo a hlavně nehrálo. Na toto doplatil i hostující hráč, které viděl po vulgární nadávce na rozhodčího červenou kartu. Za několik minut jsme však nedůrazně bránili ve vlastním pokutovém území a bylo to 1:2 pro hosty. Od těch chvil jsme všechno vsadili na jednu kartu a naše snaha se vyplatila. Asi 10 minut před koncem hosté přestali po jednom ze soubojů hrát a po faulu jsme kopali pokutový kop, který L. Horký bezpečně proměnil 2:2. Když už se zdálo, že zápas skončí remízou naběhl si M. Sitař na centr a gólman byl bez šance 3:2. Poslední minuty utkání byly velmi nervózní z obou stran a L.Horký byl  po jednom ze soubojů za oplácení vyloučen. Hřebíček do rakve mohlo zatlouci ještě J.Vít, ale svůj samostatný únik zakončil mizerně. Zbraslav si  tedy připsala důležité vítězství a ukázala týmového ducha a i přes nepřízeň osudu vybojovala důležitou výhru 3:2.

Sestava: Buďa - Nováček, Kaláb, Sedlák, Chmelíček - Hort, Horký, Vít J., Žák - Vít M., Aldorf

Střídali: Sitař, Vít D., Bureš

Tiv

Diskusní téma: Muži: Zbraslav-Mokrá

Souhlas

Naprosto s tebou musím souhlasit. Nic víc se k tomu snad ani nedá dodat ;-)

Hráč zápasu,...

...v dnešním zápase byl jednoznačně nejlepší hráč JAN VÍT.Tento chlapec patří každý zápas mezi bez konkurence nejlepší na place.Jinak,ale zaslouží pochvalu celý tým!!!!!!!!!!!Muži zápasu dle mého názoru:JAN VÍT,BUĎA,PETR NOVÁČEK!!!(Doufám,že se tak jmenuje náš pravý obránce,mám v tom pořád nějakej guláš)