Muži A: Zbraslav - Mělčany 2:0

Sestava: Buďa – Nováček, Kaláb, Krejčí, Vít D., - Vít M., Vít J., Sedlák, Buchta, Dejral, – Sítař

Střídali: Hvězda, Žák, Chmelíček,

Našim dalším domácím soupeřem byl celek Mělčan, se kterým máme velmi špatnou bilanci. Oproti minulému zápasu jsme chtěli hlavně zlepšit nasazení a důraz, což se nám v průběhu celého zápasu dařilo. Na soupeře jsme vlétli a hned v prvních minutách M. Buchta dorážel míč po závaru do branky, ale gólman soupeře vytáhl dobrý reflex. Další šance na sebe nenechaly dlouho čekat. Po centru M. Víta byl v dobré pozici L. Dejral, ale branku minul. Další centr na hlavu L. Dejrala adresoval J. Vít, ale brankař prokázal opět dobrý reflex. Z další akce po straně už konečně zapršelo M. Vít opět přesprintoval svého strážce a našel hlavu M. Buchty a ten už se nemýlil 1:0. Naše aktivita neupadala a dál jsme soupeře napadali a naše obrana hostující útočníky nepustila do žádné vyložené šance.

Druhý poločas nabídl podobný obrázek a hned na začátku poločasu bylo opět veseleji. D. Vít našel přesným pasem J. Sedláka a ten přehodil s přehledem gólmana 2:0. Bohužel se při zakončení zranil a musel po oslavě gólu střídat. Hosté se na nic prakticky nezmohli a po vyloučení svého hráče za mluvení čekali na konec utkání. My jsme byli dále aktivní, ale gólman hostů byl perfektní. Nejprve vyrazil střelu M. Buchty a M. Sítaře, pak zázračně dorážku M. Sítaře a zanedlouho dokonce zlikvidoval pokutový kop M. Buchty po jasné ruce hostujícího stopera, který k udivení všech neviděl červenou kartu. Mirek Buchta sice pokutový kop neproměnil, ale po vyražení míče gólmanem dopravil míč do branky, ale rozhodčí gól neuznal, že prý to neumožňují pravidla!!!!!!! Hřebíček do rakve mohl přidat J. Vít, ale po přiťuknutí od M. Žáka volil tvrdou střelu, která minula hostující branku. Zápas tedy skončil našim vítězstvím 2:0. Hlavním pozitivem celého utkání však byla naše zlepšená hra, na kterou se dalo dívat. Díky všem a příští týden Prštice.

Diskusní téma: Muži A: Zbraslav - Mělčany 2:0