Moutnice - Zbraslav 2:2

V utkání dvou rozdílných poločasů jsem nakonec remizovali s Moutnicemi 2:2. V prvním poločase jsme hráli bez pohybu a hlavně bez důrazu v pokutovém území a přišel trest v podobě prvního gólu domácích 1:0. V závěru poločasu jsme se začali probouzet z našeho ospalého výkonu a J. Sedlák zakončil odražený míč střelou k tyči 1:1. V druhém poločase jsme přebrali iniciativu hry a využili jsme hned první možnost ke skórování, kdy se po centru R. Chmelíčka prosadil hlavou J. Hort 1:2. I v dalším průběhu jsme byli lepším týmem, ale bohužel se nám nepodařilo z několika dobrých šancí navýšit vedení a přišel nešťastný moment, kdy si náš stoper zalehl míč při dobrém obraném zákroku tak nešťastně, že se jej dotkl rukou a kopala se penalta 2:2. V dalším průběhu se obě mužstva snažila urvat vedení na svou stranu, ale ani jednomu týmu se branka vstřelit nepodařila. Po gólu volala hlavně akce M. Sitaře, který postupoval sám na brankaře.

Sestava: Buďa-Nováček, Kaláb, Sedlák (Vít D.), Stopka - Vít M (Sitař). Horký, Vít J.,Chmelíček - Aldorf, Hort.