Jundrov - Zbraslav 1:2

Sestava: Buďa – Jurča, Buchta, Kaláb, Vít J. – Vít M., Touška, Mareček, Sedlák, Vít J. – Andrlík

Zbraslav v nezvyklý čas zavítala na zápas do Jundrova, kde nás čekal velmi pěkný areál a také, jak se ukázalo, velmi těžký zápas. Hosté začali zápas nervózně a především množství zkažených přihrávek bylo požehnaně. Domácí hráli jednoduchý fotbal a na tři vysunuté hráče, kteří sváděli vzdušné souboje s Mirkem Buchtou a Honzou Kalábem. Rozdíl v tabulce nebyl absolutně znát a hrál se naprosto vyrovnaný duel. Naši hráči si vytvořili největší šanci prvního poločasu po úniku Marka Víta, kdy zcela sám na malém vápně Honza Andrlík přestřelil domácí svatyni. V další šanci po přihrávce od Kuby Marečka neprostřelil obranný val Honza Sedlák. Jundrov šel nakonec dovedení po zbytečném rohu. Vyražený míč od Miloše Budi, vrátil domácí hráč před branku, kde osamocený hráč domácích dopravil míč do sítě 1:0. Zbraslav odpověděla po rohu navrátilce v sestavě Adama Kožíška a po hlavičce Jana Víta na zadní tyč 1:1. Jundrov mohl být po půli šťastnější, když vyražený míč od našeho brankaře pohotově vrátil záložník domácích na naši branku a Honza Sedlák vykopával z brankové čáry.

V poločase musela Zbraslav řešit nepříjemnost v podobě svalového zranění Miloše Budi, kterého nahradil Honza Kožnar. Hned po pěti minutách jsme šli do vedení po rohu a přesné hlavičce od Honzy Kalába, která přesně zapadla k tyči 1:2. Bohužel to bylo prakticky všechno, co Zbraslav v druhé půli předvedla. Domácí měli výbornou šanci, kterou zmařil včasným vyběhnutím Honza Kožnar. Náš brankař se činil i po přímém kopu, který vytáhl na břevno. Asi největší šance zápasu měli domácí po závaru, kdy ani na tři pokusy našeho zaskakujícího gólmana a naši obranou hráz nepřekonali. Když pak rozhodčí odpískal konec, tři body měly pro Zbraslav cenu zlata. Velký dík patří klukům z B mužstva, kteří nám vypomohli při zraněních a absenci některých hráčů.