1. Příprava Zbraslav - Zakřany 3:2

První zápas letní přípravy se hrál již na spodním hřišti a s „novou" posilou  Mirkem Buchtou v sestavě.

Sestava: Buďa – Nováček, Kaláb, Vít D., Kudera – Hvězda, Sedlák Buchta, Chmelíček – Mička, Bureš.

Střídali: Andrlík, Vít J., Vít M.

Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře. Hosté lépe kombinovali a my jsme jím naším nedůrazem a špatným přístupem nechávali zbytečně moc prostoru. Naše pasivita byla potrestána během prvního poločasu hned dvakrát a hosté po našich chybách vedli zcela zaslouženě 2:0.

Druhý poločas se však již hrál podle jiných not. Konečně se na hřišti objevilo to, co nám bylo v prvním poločase cizí, a to běhání. Začali jsme lépe kombinovat a využívali jsme prostor, který nám hřiště nabízí. Náš zlepšený výkon byl podpořen i brankami. Nejdříve se prosadil po samostatné akci navrátilec M. Buchta, poté chybu brankaře potrestal M. Bureš a potřetí se ujala střela z přímého kopu J. Víta. Zápas tedy skončil 3:2 v náš prospěch. Nutno dodat, že pokud by si někdo vedle našeho hříště otevřel polní nemocnici určitě by neprohloupil, protože tolik zraněných hráčů během jednoho utkání je k vidění jen málokdy :-).