Žebětín - Zbraslav 2:0

Sestava: Kaláb – Dufek, Buchta, Havlásek, Vít J. – Vít M., Touška, Mareček, Sedlák, Touška J. – Sítař

Střídali: Navrátil, Jurča

Zbraslav po nepříliš oslnivém domácím výkonu hlavně obrané fázi přijela do Žebětína s taktikou vycházet ze zabezpečené obrany a v případě možnosti vyrazit do rychlého brejku. Oproti zápasu s Miroslaví hra celého týmu působila daleko kompaktněji a zápas byl o prvním gólu. Domácí měli od úvodních minut více ze hry a zahrozili nebezpečnými hlavičkami z rohového kopu, které jsme i se štěstím přežili. V další šanci domácích se ukázal Honza Kaláb, který tečovanou střelu směřující do šibenice vytáhl na roh. Žebětínu nejvíce zatápěl Martin Sítař, který potvrdil, že největší přínos má pro naše mužstvo na hřišti, a ne když bude sedět na tribuně. V první šanci z boku jeho střelu brankař vyrazil a v druhé vyložené příležitosti jeho pokus vykopl mimo tyče.

Žebětínu výborně fungoval střed hřiště, kde se hráči od předstopera až po středního útočníka měnili  a fotbalově přecházeli před polovinu hřiště. Po jedné takové akci domácí záložník vystřelil za vápnem nepříliš prudkou střelu a Kuba Havlásek nešťastně tečoval míč mimo dosah čerstvého otce Honzi Kalába 1:0. Naše hra se po inkasovaném gólu dostala do chaosu a domácí mohli navýšit skóre po úniku jejich útočníka, který nakonec naši hráči zablokovali. Bohužel nás srazila 77. minuta a dvojnásobný trest v podobě červené karty pro Radima Jurču a nařízeného pokutového kopu. Domácí hráč se bohužel pro nás nemýlil 2:0 a o zápasu bylo rozhodnuto.