Zbraslav - Šatov 3:0

Sestava: Buďa – Vít M., Buchta, Kaláb, Jurča – Hvězda, Touška, Mareček, Sedlák, Vít J. – Touška

Domácí se museli v utkání proti Šatovu obejít bez distancovaného Martina Sítaře a hned v úvodu zápasu museli řešit další nepříjemnost v podobě střídání Jakuba Toušky, kterého velmi dobře nahradil Jan Andrlík. V každém případě v úvodu nebylo  mocpoznat, kdo je hostující a kdo domácí tým. Zbraslav byla bez pohybu a spíše se čekalo, co vymyslí Šatov. Ten se mohl dostat vedení po dvou přesných nákopech. Po prvním z nich útočník míč nezpracoval a v druhém případě těsně minul naši branku. Naši hráči se postupně dostávali do tempa a náš nový hrot Honza Andrlík mohl hlavou otevřít skóre. To se nakonec podařilo Jakubovi Marečkovi, který měl dostatek místa nachystat míč a umístěnou střelou k tyči nás poslal do vedení 1:0.

První minuty druhé půle znamenaly uklidnění do našich řad. Jan Vít se uvolnil u rohového praporku, našel Marka Toušku, který namířil ve vápně přesně 2:0. Druhá branka odstartovala sérii našich šancí a u některých příležitostí se nedalo než kroutit hlavou, co se nedá proměnit.Pozitivní však bylo, že Zbraslav celý druhý poločas kontrolovala a Šatov do ničeho nepustila i díky tomu, že někteří hráči hostů dohrávali očividně se sebezapřením. Třetí branku si pak připsal Marek Vít, který si nachystal míč za vápnem a střelou k tyči uzavřel účet zápasu na 3:0.