Zbraslav - Rajhrad 3:1

Sestava: Kaláb – Dufek, Sedlák, Buchta, Vít J. – Navrátil, Touška, Havlásek, Mareček, Kožíšek – Vít M.

Střídali: Jurča, Andrlík

Zbraslav musela vzhledem k výsledkům ostatních týmů ze spodního patra tabulky bodovat. Ve třetím utkání jarní časti se do naší branky postavil už třetí gólman, tentokrát Honza Kaláb, na hrotu pak velmi dobře zastoupil vykartovaného Martina Sítař Marek Vít a na pozici pravého záložníka nastoupil od začátku David Navrátil, který se výrazně zapsal do statistik utkání. Od úvodních minut se hrálo bojovné utkání s aktivitou na naší straně. Adam Kožíšek se ocitl za obranou hostů, ale míč mu nesedl a střela byla nedůrazná. Následně našel Marek Vít Kubu Havláska, který neprocedil míč přes brankaře hostů. Ve 36. minutě už se skóre měnilo. Adam Kožíšek postupoval sám po přihrávce Davida Navrátila a zakončil s přehledem podél Semeráda 1:0. Bohužel jsme ke konci poločasu zbytečně inkasovali, když Roman Dufek podklouzl a hostující záložník přehodil vyběhnutého Honzu Kalába 1:1.

Druhá půle byla opět s aktivitou na našich kopačkách. Kuba Mareček měl dobře nachytsáno na vápně, ale branku netrefil. To stejné Kuba Havlásek, který tvrdou ranou také minul. Druhá branka našich se zrodila na levé straně po úniku Marka Vít a střele Jana Víta, kterou David Navrátil nekompromisně dorazil do sítě 2:1. Zbraslav tradičně po vstřeleném gólu polevila, ale Rajhrad byl směrem dopředu bez nápadu a kromě vstřeleného gólu si nic nevytvořil. Radkovi Chmelíčkovi pak vyšlo výborně střídaní, když Adam Kožíšek našel ve vápně Honzu Andrlíka, který se výborně zorientoval a o tyčku hlavou rozhodl o definitivní podobě skóre 3:1.