Zbraslav - Novosedly 2:0

Sestava: Kožnar – Vít M., Buchta, Sedlák, Vít J. – Hvězda, Havlásek, Touška M., Kožíšek – Touška J.

Střídali: Jurča, Dufek

V zápase proti Novosedlům se do stoperské dvojice postavil čerstvý ženáč Mirek Buchta, který absolvoval poctivě celou svatební veselici a v neděli s přehledem odehrál celé utkání. Hosté přijeli do Zbraslavi s velmi mladým perspektivním mužstvem a v první půli s vyčkávací taktikou. Domácí měli herně navrch a šli rychle do vedení. Adam Kožíšek se uvolnil na levé straně, našel Jakuba Toušku, který uklidil míč v 11. minutě přesně k tyči 0:1. Navýšit skóre mohl Jakub Havlásek. Jeho záměr o jesličky ale gólman Novosedel vystihl. Zbraslav v další akci donutila Novosedly k nepřesné rozehrávce, Kuba Havlásek přehodil vybíhajícího strážce a skóre bylo hned veselejší 2:0. Hosté se stále do nějakého bezhlavého útočení nehnali a jeden z jejich protiútoků nebezpečím pro naši branku neskončil.

Vzhledem k průběhu první půlky se zdál být druhý poločas jednoznačnou záležitostí. Opak byl ale pravdou. Hosté vysunuli presing a Zbraslav začala kazit jednu přihrávku za druhou. Postupem času byli Novosedly čím dál více nebezpečné a mohlo přijít zdramatizování stavu. Na zadní tyči ale hostující hráč hlavou nezakončil. Domácím se vůbec nedařilo podržet míč a mohli být potrestáni z přímého kopu, který Honza Kožnar vyboxoval. Jasnou tutovku hostů náš brankař zhatil po propadnutí míče na zadní tyči. Hostující útočník posílal míč do prázdné sítě, náš brankař ale zákrokem zápasu odmítl korekci stavu. Zbraslav měla jedinou možnost z přímého kopu Jakuba Havláska. Míč směřující pod břevno vytáhl gólman hostů mimo tyče.