Zbraslav - Miroslav 3:4

Sestava:  Kožnar – Vít M., Vít J., Buchta, Dufek -  Hvězda, Havlásek, Touška, Sedlák, Kožíšek – Touška J.

Střídali: Navrátil, Mareček

Zbraslav měla hororový vstup do zápas a Miroslav vytěžila v první půli maximum možného po našich individuálních chybách. V 10. minutě Mirek Buchta váhal s rozehrávkou, až mu míč uzmul hostující útočník, který zakončil sólo bezchybně k tyči 0:1. O čtvrthodinku později bylo ještě hůře po dvou prohraných soubojích na středu hřiště a stejný hráč znovu samostatný únik zakončil nechytatelně 0:2.  Zbraslav mohla vyrovnat po uvolnění Jakuba Toušky, který ve vápně přestřelil.  Domácí sice soupeře tlačili, ale efektivita byla žalostná. Srovnání přišlo po akci Marka Víta, kterého fauloval obránce Miroslavi. Adam Kožíšek nakonec i se štěstím penaltu proměnil 1:2. Když tlak domácích nabíral na intenzitě, Martin Hvězda poslal nedůraznou zpětnou přihrávku, kterou zhodnotil opět sólem z půli hřiště i s přispěním tyče hráč Miroslavi a prohrávali jsme opět o dvě branky.

Promluva i pauza domácím pomohla a během třé minut bylo srovnáno. Marek Vít zatáhl míč, který dotlačil do sítě Honza Sedlák 2:3 a vyrovnávací branku zaznamenal Kuba Touška, který si našel míč ve vápně a poslal jej nechytatelně do šibenice 3:3. Miroslav byla v té době psychicky dole, čehož jsme nedokázali využít ani po velké šanci Martina Hvězdy a bohužel jsme znovu inkasovali po rychlém brejku Miroslavi. Střednímu záložníkovi se otevřel prostor středu hřiště, který využil na jedničku a přidal i lob, na který byl Honza Kožnar krátký 3:4. Domácí od této chvíle nenavázali na výborný vstup do druhé půli a další minuty byly spíše v křeči, z které jsme se až do konce zápasu nedostali.