Zbraslav - Kohoutovice 2:2

Sestava: Žák – Vít M., Kaláb, Buchta, Vít J. – Hvězda, Touška, Mareček, Sedlák, Touška J.  – Sítař

Střídali: Jurča

Zbraslav čekal v druhém domácím zápase po sobě asi nejtěžší soupeř, který porazil jak Tuřany, tak Blížkovice. Domácí byli v prvních minutách zápasu aktivnější a zatlačili hosty na jejich půli. Bohužel se nám opět chyběla v mnoha slibně se rozvíjejících akcích přesnost. V první šanci zápasu se ocitl za obránci hostů Martin Sítař, branku ale netrefil. Kohoutovice se čím dál více osmělovaly a lepším pohybem a důrazem nám dělaly velké problémy. Naši hráči zbytečně drželi balón a každé sebemenší zaváhání znamenalo ztrátu míče. Hosté šli do vedení po rohu a odrazu k střednímu záložníkovi hostů, který měl komfort navést míč na vápno a vystřelit k tyči 0:1. Naši odpověděli gólem Martina Sítaře, který po odraženém míči z přímého kopu pronikl do vápna a podél gólmana zakončil nechytatelně.  Ještě do poločasu jsem mohl náskok zvýšit, ale J. Vít hlavičku nedostal mezi tyče. Hosté měli taky velkou šanci, pokus o lob však Martin Žák vystihl.

Druhá půle byla ve znamení náporu hostů. Naši hráči začátek vůbec nechytli a Kohoutovice měly převahu, především v pohybu a důrazu v osobních soubojích. Po naši zbytečné ztrátě a brejku zachraňoval míč směřující od branky Honza Sedlák.  Logicky vyústěním naší pasivity byla druhá branka na straně Kohoutovic. Marek Touška ztratil míč na středu hřiště, střelu směřující doprostřed branky Martin Žák vyrazil před sebe a útočník hostů uklidil bez problému do branky 1:2. Naši hráči v té době určitě nevypadali, že by mohli s výsledkem něco udělat.  O deset minut později přišla standardní situace domácích, brankař hostů míč neudržel a Jan Vít dopravil míč do sítě 2:2. V poslední čtvrthodince se snažila obě mužstva strhnout zápas na svou stranu, zůstalo ale jen u snahy. Zbraslav se tak stává zatím remízovým králem jarní části soutěže.