Zbraslav - Jundrov 6:2

Sestava: Buďa – Vít J., Buchta, Kaláb, Andrlík – Vít M., Touška, Mareček, Sedlák, Hvězda – Sítař

Střídali: Hort, Bureš

Zbraslav v proměnlivém počasí hrála první půli po větru a tuto výhodu dokázala využít hned po třech minutách. Mirek Buchta nakopl míč na branku, hostující brankář míč podběhl a bylo to 1:0 pro domácí. Jundrov v poli nehrál špatně a kombinací se byl schopen dostat až před naší branku, ale chyby v obraně byly fatální. Především zaskakující brankař nebyl vůbec jistý. V 16. minutě šli domácí do dvoubrankového vedení. Po několika odrazech dostal míč do sítě Jan Vít 2:0. Další chyba v obraně Jundrova znamenala třetí branku v jejich síti.  Brankaři vypadl míč z rukou a Jan Andrlík jej dorazil za brankovou čáru 3:0. I přes naše vedení Zbraslav působila ve hře nervózně a mimo nepřesných nahrávek nás brzdilo i zbytečné vykládání a nadávání mezi sebou.

V kabině jsme si vyříkali, že je potřeba hlavně makat na hřišti a méně mluvit a hned to bylo poznat. Martin Sítař ale samostatný unik zakončil mimo. Hosté vědomi si větru za zády chtěli tuto výhodu využít i na druhé straně, ale k šancím to nevedlo. Na druhé straně měl tutovku Honza Sedlák, brankař výborně míč vyrazil, míč Honzu znovu našel a ten jej dopravil hravou do sítě 4:0. Hned o dvě minuty později obránce Jundrova rychle rozehrál aut, přehodil naši celou obranu, záložník hostů míč zatáhl, poslal před branku, kde si jej našel další hráč Jundrova a poslal jej nekompromisně pod břevno 4:1. Přestřelce nebyl konec. Martin Hvězda výborně předvídal, stoper se nedomluvil s gólmanem a dostal míč do odkryté svatyně 5:1. Zbraslav mohla ještě účet zápasu navýšit, ale Marek Vít v jasné pozici přestřelil. Dalšímu snížení Jundrova zabránil Honza Andrlík, když špičkou kopačky zabránil hráči hostů dorazit střelu za Miloše Buďu. Poslední branku domácích nachystal Pepa Hort pro Mirka Buchtu. Zatáhl míč, Mirek obešel obránce hostů a zkušeně zakončil podél brankaře 6:1. Že je vítr výhoda, se potvrdilo pět minut před koncem. Centr záložníka Jundrova překvapil našeho brankaře Buďu natolik, že skončil v síti 6:2.