Zbraslav "A" - Veverská Bítýška 2:2

Sestava: Buďa – Nováček, Kaláb, Sedlák, Andrlík – Vít M., Vít D., Hvězda D., Hvězda M. – Řehák, Podlaha D.

Náhradníci: Pelikán, Popov

 

V horkém nedělním odpoledni jsme doma přivítali mužstvo Veverské Bítýšky, kteří v prvním kole vyhráli vysoko 5:0 a těžký zápas.

Od začátku utkání se oba týmy oťukávali, ale postupně se rodily šance na obou stranách. Nejprve zatáhl míč po pravé straně M. Vít, dal ho pod sebe na Podlahu a hostující brankář musel vytáhnout první zákrok. Hosté hráli dobře kombinačně, ale naše obrana byla pevná. Asi po půlhodině hry však přišel kontakt v našem vápně a hosté kopali pokutový kop. Ten však Buďa skvěle zlikvidoval a zanedlouho poté i tvrdou ránu, která mířila přímo do šibenice. Nakonec jsme se z první vstřelené branky radovali my, když Řeháka poslal nepochopitelnou přihrávkou do úniku hostující obránce a naše nová posila poslala míč pod padajícím brankářem do branky. Do poločasu se však stala nepříjemná věc, kdy se vážně zranil D. Vít a byl odnášen z hřiště. Vedení 1:0 jsme si však do poločasu udrželi.

Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté a většinu poločasu jsme se spíše bránili a chodili do rychlých protiútoků. Tlak hostů byl však velký a dokázali z něj vytěžit vyrovnávací branku. Bítýška pokračovala ve svém tlaku dál, ale pak přišel blesk z čistého nebe. Řehák využil chyby hostující obrany a přesnou ranou k tyči nám vrátil vedení. Z toho jsme se ale neradovali dlouho. Hosté prakticky hned po rozehrávce poslali z levé strany centr na zadní tyč, kde jsme byli nedůrazní a byť se štěstím hostující útočník dopravil míč do naší sítě. Zbytek poločasu měli na kopačkách hosté, ale v poslední minutě jsme se dostali do protiútoku, hosté odvraceli míč, který se dostal k M. Vítovi, který vyslal tvrdou střelu, ale hostující brankář skvělým zákrokem podržel svůj tým. Zápas tak skončil dělením bodů.

 

MarV

Partneři klubu:

            TOPlist