Zastávka - Zbraslav 4:2

Sestava: Kožnar – Vít M., Buchta, Sedlák, Vít J. – Hvězda, Havlásek, Touška, Mareček – Touška J., Sítař

Střídali: Jurča, Dufek

Zbraslav vstoupila do v derby proti Zastávce do zápasu ideálně a hned v druhé minutě jsme šli do vedení.  Kuba Mareček posla centr přímo na bránu a ten zapadl přesně do levého rohu 1:0. Domácí se z prvního gólu rychle oklepali a mohli také srovnat. Honza Kožnar váhal s rozehrávkou,  domácí Šmarda mu míč vzal a díky Honzovi Sedlákovi zachraňujícímu na brankové čáře se skóre neměnilo.  Zastávka byla po zbytek první půle lepším týmem a Zbraslav přehrávala v pohybu, ale úplně nejvíce v důrazu v osobních soubojích. Vyrovnání přišlo po nepříliš důrazné hlavičce Šmardy, který dostal míč mezi naše stopery a překonal Honzu Kožnara 1:1. Zbraslav si přílišným respektem a nedůrazem koledovala o druhou branku, kterou inkasovala těsně před koncem první půle. Po vysunutí Brychty se domácí hráč tváří tvář našemu gólmanovi nemýlil a bylo to 2:1.

V kabině jsme si k zápasu něco řekli, ale srazila nás hned třetí minuta druhé půle. Honzu Sedláka přetlačil v souboji Šmarda a přesnou střelou na zadní tyč zvýšil na 3:1. Bohužel se nám situace ještě více zkomplikovala po vyloučení Martina Sítaře, který obdržel obě karty za kritiku rozhodčího a bude nám nejspíš chybět v důležitých zápasech proti Miroslavi a Žebětínu. Naši hráči zkonsolidovali síly a začali hrát v desíti jednoduchou nakopávanou, kterou byli schopni domácí zatlačit. Nabídla se jim možnost 3 standardních situací za vápnem, ale ani jeden pokus neskončil gólem. Nakonec se o zdramatizování zápasu postaral Kuba Havlásek hlavičkou na zadní tyči 3:2. Bohužel nás v dalším tlaku zbrzdila další individuální chyba vzadu a rozhodnutí v podobě branky Nešpůrka 4:2.