Slatina - Zbraslav 1:5

Sestava: Kaláb – Dufek, Buchta, Sedlák, Vít J. – Vít M., Havlásek, Mareček, Touška, Kožíšek – Sítař

Střídali: Navrátil, Jurča, Andrlík Tomáš

Zbraslav navázala na dobrý výkon proti Kunštátu a veze výhru ze Slatiny. Vítězství se nerodilo vůbec lehce, zvlášť když jsme nechali útočníka Slatiny hned v druhé minutě zakončovat zcela osamoceného na penaltě. Ve vyložené šanci ale branku těsně minul. Zbraslavi se dařili průnikové přihrávky od Marka Toušky a Jakuba Havláska na aktivně hrající kraje. Po jedné takové akci si míč přebral ve vápně Adam Kožíšek a levou nohou se krásně trefil k tyči 0:1. Domácí znovu zabrali a měli další příležitost. Útočník domácích ale hlavou osamocen branku přestřelil. První půle se hrála hodně od podlahy a zápas byl vyhecovaný a rukavičkách se rozhodně nehrálo. Domácí ze sílícího tlaku vyrovnali. Vyražený centr doklepl do sítě domácí hráč a do druhého poločasu se šlo opět za nerozhodného stavu.

Zbraslav přežila první desetiminutovku, kdy se Slatině podařilo vypracovat několik slibně se rozvíjejících akcí a zbytek druhé půle pak patřil Zbraslavi. Rozdílovou branku zaznamenalo duo Martin Sítař a Marek Vít, které se v zápas dobře na hrotu doplňovalo. Marek Vít předložil míč našemu útočníkovi, který zachoval chladnou hlavu a míč poslal k tyči 1:2. K třetí brance nám pomohl domácí brankař, když neodhadl přesně oblouček z hlavičkového souboje a míč skončil nakonec v síti 1:3. Za osm minut od druhé branky natáhl z dálky střídající David Navrátil a byla z toho parádní branka 1:4. Konečnou podobu utkání dal pak Martin Sítař, který dorazil odražený míč z našeho rohu.