Rajhradice - Zbraslav 5:0

Sestava: Kožnar – Andrlík, Kaláb, Havlásek, Vít J. – Hvězda, Mareček, Sedlák, Touška M., Kožíšek -  Touška J.

Střídali: Dufek, Jurča

Zbraslav s několika absencemi v sestavě nastoupila proti soupeři, který bude určitě okupovat vrchní patra tabulky 1.A.  První dvacetiminutovka utkání byla od nás s přílišným respektem a hlavně bez jakékoliv aktivity. Z toho pramenily dvě šance domácích, které mohly skončit gólem. Třetí varování mělo už gólový účinek. Po ztrátě na pravé straně a rychlém kontru Rajhradic dostal útočník přihrávku do pokutového území a skákající míč trefil přesně k tyči. Zbraslav se po inkasovaném gólu osmělila a zahrozila dvěma šancemi, která měli skončit gólem. Marek Touška dostal zpětnou přihrávku na penaltu, ale trefil pouze gólmana a po rychlé výměně míče na pravé straně Jakub Havlásek samostatný únik zakončil do rukavic domácího gólmana.

Druhá půle začal šancí Martina Hvězdy, který výborně zpracoval míč na ve vápně a hned z první trefil gólmana hostů. Rajhradice táhly své útoky především po levé straně přes rychlého záložníka. Po přerušení hry na půli hřiště a nákopu do vápna útočník domácích prodloužil míč, který propasíroval volný hráč mezi nohama našeho gólmana do sítě 2:0. Po inkasovaném gólu přišla devastační desetiminutovka domácích, kteří využili všechny své šance. Levý záložník zatáhl míč do vápna, předložil míč na penaltu, kde se útočník domácích nemýlil 3:0. Prakticky totožná šance našeho týmu z první půle. Po centru z levé strany, který šel přímo mezi naše stopery píchl míč do sítě hráč domácích a bylo to 4:0. Když pak střední záložník přebral míč za vápnem a trefil přesně šibenici, nebylo co řešit 5:0.