Novosedly - Zbraslav 0:2

Sestava: Kaláb – Dufek, Buchta, Sedlák, Vít J. – Vít M., Touška M., Mareček, Havlásek, Kožíšek – Sítař

Střídali: Jurča, Andrlík, Navrátil

Zbraslav začala proti mladému týmu z Novosedel aktivně. Domácí nám oproti minulým zápasům nechávali hodně prostoru a Zbraslav byla schopna vykombinovat z vlastní půle až k vápnu soupeře. První dvě velké šance měl Kuba Mareček, který poprvé minul, a pak mu zpracování trvalo o něco déle a střela levou nebyla tak důrazná. Z našeho sílícího tlaku přišla první branka zápasu. Po průniku Marka Víta si míč zpracoval Adam Kožíšek a střelou na přední tyč otevřel skóre 1:0.

Na začátku druhé půle jsme polevili, ale domácí si nevytvořili během zápasu žádnou větší šanci. Na druhé straně mohl přidat pojistku Martin Sítař, jeho samostatný únik a střela skončila výborným zákrokem gólmana Novosedel. Uklidnění se nakonec dostavilo až v samotném závěru zápasu. Po nepřehledné situaci ve vápně si míč opět našel Adam Kožíšek a nekompromisně pod břevno uzavřel účet zápasu 2:0. Střelec posledních zápasu mohl vstřelit i třetí branku, ale jeho rána skončila pouze na břevně.