Muži A: Zbraslav - Babice nad Svitavou 2:0

Naše „Áčko“ odvedlo proti soupeři z Babic kvalitní výkon a po zásluze jsme si připsali tři body.

Sestava: Buďa – Nováček, Kaláb, Krejčí, Vít D. – Vít M., Vít J., Buchta, Dejral – Žák, Sítař

Střídali: Chmelíček, Heller P.

Na soupeře jsme chtěli od začátku vlétnout a to se nám podařilo. Hned od začátku jsme na obranu a zálohu vyvíjeli tlak a hlavně po stranách jsme hosty přehrávali. První superšanci měl M. Buchta, po uvolnění M. Sítaře, ale netrefil vůbec branku. Další šanci si vytvořil opět M. Sítař, ale jeho dělovka branku přeletěla. Soupeř určitě v kombinaci nezaostával, ale jeho kombinace končili převážně před naší šestnáckou. Další naše šance následovala po přenesení hry do strany. Tam utekl M. Vít svému strážci a po jeho ideální přihrávce M. Žák v rozhodující chvíli uklouzl. Když už se zdálo, že poločas skončí bez branek, soupeř nám gól doslova daroval. J. Kaláb rozehrál přímý kop, míč se k němu vrátil a z uctivé vzdálenosti prostřelil nepříliš tvrdou střelou hostujícího gólmana 1:0.

Začátek druhé poločasu byl opět v naší režii. D. Vít uskutečnil jeden ze svých průniků, pohrál si s obránci a po narážečce s J. Vítem, vybídl ke skórování M. Buchtu. Ten se krásným halfvolejem trefil parádně 2:0. Pak měl dvě možnosti k navýšení skóre M. Žák. Nejprve ho vybídl aktivní D. Vít centrem zleva, ale hlavou branku přestřelil, a pak postupoval z boku na brankaře, ten však střelu výborně vykopl. Posledních 15 minut bylo z naší strany nevýrazných. Ztráceli jsme zbytečně míče a soupeř se dostal do hry. Hostující snaha však nevedla ke gólovému vyjádření, a tak se M. Buďa mohl radovat z čistého konta.

Diskusní téma: Muži A: Zbraslav - Babice nad Svitavou 2:0