Muži A: Zbraslav - Babice nad Svitavou 2:4

V utkání jsme celou dobu tahali za kratší konec a Babice si po zásluze odváží 3 body.

Sestava: Buďa – Nováček, Kaláb, Heler, Chmelíček – Hort, Sedlák, Vít J., Vít D.- Žák, Aldorf

Střídali: Sitař, Podlaha, Stojar

Do zápasu jsme vstoupili, jak je našim „dobrým zvykem“ velmi laxně a hned od začátku nás soupeř zatlačil. Jejich sehraná dvojice útočníků se velmi dobře doplňovala a každý nákop na naši polovinu znamenal pro naši branku velké nebezpečí. Po několika standartkách hostů přišel trest v podobě prvního gólu, když jsme neuhlídali jednoho z nejmenších hráčů na hřišti a ten z rohu hlavičkou otevřel skóre. Naše odpověď na sebe však nenechala dlouho čekat a po uvolnění L. Aldorfa skóroval pohodlně M. Žák. Gól nás ovšem nijak výrazně nenabudil k lepšímu hernímu projevu a zanedlouho vedli opět hosté. Po nezdařeném centru hostujícího obránce míč zapadl přesně do šibenice a bylo to 1:2. V druhém poločase pokračoval opět náš mdlý herní projev a hosté opět trestali, když se prosadil po individuální akci jejich útočník 1:3. Tento gól nás ještě více srazil do kolen a přišla i další pohroma. Po špatné komunikace v obraně měl hostující hráč dokonce možnost míč dostat do brány až na třetí pokus 1:4!! Utkání jsme pak jen kosmeticky upravili 5 minut před koncem, kdy se po pasu J. Sedláka a sklepnutí P. Horta prosadil M. Sitař.

Na tento zápas je potřeba co nejrychleji zapomenout a soustředit se na další utkání, které Zbraslav hraje v Senoradech. Každopádně je třeba si z něj vzít i ponaučení, že takovýmto způsobem se prezentovat na domácím hřišti nemůžeme, protože bez bojovnosti, běhání a kvalitní přihrávky se vyhrávat nedá.