Muži A: Mokrá - Zbraslav 2:3

Naše „A“ mužstvo si veze velmi cenné 3 body z Mokré.

Sestava: Buďa – Nováček, Kaláb, Sedlák, Vít D. – Vít M., Dejral, Buchta, Podlaha, Chmelíček – Sítař

Střídali: Dominik, Andrlík

Ten, kdo si v sobotu našel čas na náš první zápas v Mokré určitě nelitoval. Zápas byl plný šancí, zvratů a také pěkných gólů. Na soupeře jsme již od začátku vlétli a již po šesti minutách zápasu mohlo být o vítězi utkání  takřka rozhodnuto. Nejprve své dvě obrovské šance zahodil M. Vít a pak svůj samostatný únik zakončil bohužel nedůrazně Martin Sitař. Z dalšího mráčku však konečně zapršelo. Po akci M Sítaře zacílil přesně M. Buchta 0:1. Domácí v té době sice drželi míč častěji na svých kopačkách, ale náš obranný blok fungoval velmi flexibilně a nepouštěl domácí do větších šancí.

Na začátku druhého poločasu jsme polevili z naší aktivní hry a přišel trest v podobě vyrovnání. Po našem faulu na hranici šestnáctky se domácí záložník z trestného kopu nemýlil 1:1. Naše odpověď byla ovšem blesková. Po přesném rohu R. Chmelíčka M. Vít vyvrátil všechny spekulace, že „neumí hlavičkovat“ :-) a nedal hlavičkou pod břevno domácímu brankaři šanci 1:2. Domácí však nesložili zbraně a po sporné penaltě znovu vyrovnali na 2:2. Šílené přestřelce však ještě nebyl konec. Po ideálním pasu dostal míč do běhu aktivní M. Sítař, přesprintoval svého strážce a pod padajícím gólmanem uklidil míč do branky 2:3. Drama pokračovalo i nadále, poněvadž domácí vrhli všechny síly do útoku a i přes vyloučení jednoho ze svých hráčů pořád hrozili. V rozhodujícím okamžicích nás však podržel M. Buďa a výborně pracující obrana, a proto si odvážíme z venku všechny body.

Tiv

Diskusní téma: Muži A: Mokrá - Zbraslav 2:3

k zápasu

Musím jen souhlasit. Moc dorý výkon a zasloužené vítězství

Věkový průměr

Tak jsem schválně počítal věkový průměr základní sestavy, tak to vychází na 22 let. Mazec ;-)

Re: Věkový průměr

a to hrál radek chmelíčkuj :-D

k zápasu

Musím říct, že moc dobrej zápas. škoda těch nevyužitejch šancí, ale jinak od každýho supr výkon ;-)