Lišeň B - Zbraslav 2:0

Sestava: Kaláb – Vít M., Buchta, Andrlík, Vít J. – Navrátil, Touška, Havlásek, Mareček, Kožíšek – Sítař

Střídali: Jurča

Zápas proti prvnímu týmu tabulky se kvůli špatnému stavu hlavního hřiště odehrál na umělé trávě, kterou Lišeň nově vybudovala. Domácí od prvních minut ukazovali, kdo je na hřišti pánem a dostali naše hráče pod tlak. Honza Kaláb vytáhl jeden ze svých skvělých zákroků po střele útočníka domácích a z dorážky  naštěstí záložník branku netrefil. Lišeň velmi dobře kombinovala před naší šestnáctkou a centry, které létaly do našeho vápna ve většině případů našly svého adresáta. Po jednom z propadených balónů do naší šestnáctky se činil opět Honza Kaláb výborným zákrokem proti hlavičce z bezprostřední blízkosti. Když nás o několik minut později zachránila tyč, přišla ze sílícího tlaku vedoucí branka Lišně. Neatakovaný útočník domácích hlavičkoval na zadní tyči, jeho pokus náš gólman ještě výborně vyrazil, na tečovanou dorážku ale nestačil 1:0.

V druhé půli jsme se dostali daleko více do hry a hra se vyrovnala. Lišeň jsme byli schopni zatlačit a mohli i vyrovnat hlavičkou Marka Víta, která šla vedla domácí branky. Bohužel jsme propadli po jedné z našich útočných akcí. Domácí hráči si vzali odražený balon, v brejku útočník předložil míč na vápno domácímu kapitánovi, který dostal pod rukou Honzi Kalába míč do sítě.  Domácí nás v dalším průběhu do ničeho vážnější nepustili a po zásluze berou 3 body.