Hevlín - Zbraslav 2:9

Sestava: Buďa – Vít M., Kaláb, Buchta, Vít J. – Hvězda, Touška, Mareček, Sedlák, Jurča – Sítař

Střídali: Touška J., Dufek, Žák

V zápase proti Hevlínu jsme nastoupili s uzdraveným Milošem Buďou v brance, který musel kvůli nemoci vynechat první zápasy sezóny, avšak bez Adama Kožíška, kterého zlobí v zimě operované koleno. Zbraslav se do soupeře pustila  hned od úvodního hvizdu rozhodčího a skóre se měnilo již v druhé minutě. Marek Vít našel centrem nehlídaného Martina Sítaře, který hlavou otevřel na první tyči účet zápasu 0:1. O čtvrthodinku později se dostal odražený míč k Kubovi Marečkovi a ten přesnou střelou k tyči zvýšil 0:2. Domácí pak měli možnost zkorigovat po našem zaváhaní ve středu hřiště, svůj únik zakončil útočník pouze do nohou našeho brankaře. Uklidnění do našich řad znamenala standardní situace a hlavička Jana Kaláb na zadní tyči 0:3. Na 0:4 zvyšoval opět Martin Sítař, který v zápase zaznamenal 4 branky. Domácí korigoval skóre povedenou standardní situací, která skončila nechytatelně v pravé šibenici Buďovi branky 1:4. Ještě do poločasu se trefili Radim Jurča a Marek Vít 1:6.

V druhé půli jsme v prvních patnácti minutách druhé půle byli domácí lepší a přidali ještě jednu branku po pohotové dorážce a přehození Miloše Budi 2:6. Pak Zbraslav převzala otěže zápasu a na světelné tabuli nakonec svítilo po 90 minutách skóre 2:9.