Zbraslav - Újezd u Brna 4:1

Sestava: Buďa – Vít J., Buchta, Kaláb, Andrlík – Vít M., Touška, Mareček, Sedlák, Kožíšek – Sítař

Střídali: Touška, Hvězda, Kurcz

V nevlídném nedělním počasí jsme na domácím trávníků přivítali tým z Újezdu u Brna. Na rychlém trávníku se hrál od prvních minut svižný fotbal. V první obrovské šanci se objevil Kuba Mareček po sklepnutí Marka Víta, sám na středu vápna přestřelil. Hosté nás potrestali hned z první akce. Po naší zbytečné ztrátě, útočník nachystal míč střednímu záložníkovi, který pohodlně obstřelil Buďu 0:1. Domácí odpověděli o deset minut později. Kuba Mareček vysunul do úniku Marka Víta, který ideálně našel na penaltě Marka Toušky, který pod břevno srovnal 1:1. Hned o minutu dobře vykombinoval Adam Kožíšek na své levé straně s našimi středními záložníky, vystřelil a svou střelu dorazil i do sítě 2:1. Po druhé inkasované mohla Zbraslav skóre navýšit i větším rozdílem. V závaru před brankou nedostal míč do sítě ani Honza Vít, ani Kuba Mareček a po vynikajícím zákroku hostujícího brankaře ani Martin Sítař.

Druhá půle začala obrovskou šancí Marka Toušky, který si nachystal míč po několika odrazech na penaltu, ale branku vysoko přestřelil. O několik minut se dostali do role nahravače, poslal přízemní centr do vápna a Honza Sedlák střelou na zadní tyč navýšil skóre 3:1. Hosté po třetí brance rezignovali na útočnou aktivitu a kromě střely z vápna nás vážně neohrozili. Zbraslav také ubrala z tempa a zápas se posledních 20 minut spíše dohrával. V poslední minutě zápasu znovu v roli nahravače Marek Touška našel Martina Sítaře na penaltě, který sám na před brankařem hostí nezaváhal 4:1.