Zbraslav - Tišnov 1:3

Sestava: Kaláb – Dufek, Buchta, Sedlák, Karpenko – Vít M., Touška M., Havlásek, Vít. J. – Touška J., Sítař

Střídali: Hvězda, Šavrňak, Němec, Jurča

Připraveni: Podlaha, Kovář

Jak je již naším zvykem, v prvních deseti minutách již prohráváme. Stejně tak je naším zvykem rychle vyrovnat a postaral se o to Martin Sítař. Přesto byli prvních dvacet minut aktivnější hosté, kteří si vytvořili nejméně dvě další dobré příležitosti, ve kterých nás podržel navrátilec do brány Honza Kaláb. Naši největší šanci v první půli vytvořil dobrým potažením na levé straně Martin Sítař. Jeho přihrávku Marek Vít minul, ale z druhé vlny střílel Kuba Havlásek, který pouze trefil jednoho z hostujících hráčů. Druhou část první půle jsme byli lepší my, ale bohužel bez gólového efektu.

Hosté zahrávali nebezpečně standartní situace, které nám nakonec byly osudné. Po pěti minutách druhého poločasu se po jedné takové dostali hosté k dorážce a opět vedli. Když pak z přímého kopu zvýšil Babička na 3:1, nenašli jsme už síly na otočení výsledku a hosté si vezou zasloužené 3 body. Zároveň lze z jejich herního projevu předpokládat, že se s postupem času posunou tabulkou výš, kam jistě patří.