Zbraslav - Slovan 3:2

Sestava: Kaláb – Dufek, Sedlák, Buchta, Vít J. – Vít M., Mareček, Touška M., Havlásek, Kožíšek – Sítař

Střídali: Střecha, Jurča, Andrlík

První půle se nám vůbec nevydařila a byla z naší strany nervózní a nepřesná. Snažili jsme se udávat tempo hry, ale brzdili nás nepřesné přihrávky v prostoru, kdy hosté chodili do nebezpečných protiútoků, kterých využili a dostali se do vedení 2:0 a upřímně, pokud by soupeř využil všech svých šancí, mohlo být hůře. My jsme své šance také měli. Kuba Mareček v prvním případě z penalty neprostřelil hradbu těl, ale v další šanci se již trefil přesně k tyči a snížil na 1:2.

Druhá půle byla z naší strany vydařenější a hlavně jsme zpřesnili hru. Od 55. Minuty jsme hosty na čtvrt hodiny v podstatě nepustili z jejich poloviny a náš tlak jsme zúročili ve vyrovnávací branku, kdy Martin Sítař procedil z levé strany míč na Adama Kožíška, který míč propálil o břevno do brány. S brankou bohužel postupně uvadla naše aktivita a hostující střídající hráči hru oživili. Misky vah se nám podařilo překlopit na naši stranu po penaltě na Honzu Víta, kterou proměnil Adam Kožíšek.

První důležitý zápas sezony jsme tak se štěstím vyhráli 3:2 a v neděli zajíždíme na horkou půdu do Želešic.