Zbraslav - Moravský Krumlov B 7:1

Sestava: Buďa – Vít M., Kaláb, Buchta, Andrlík – Hort, Mareček, Sedlák, Touška M., Kožíšek – Sítař

Střídali: Touška J., Kurcz, Frecer

V úvodu nám hosté první dvě minuty vůbec nepůjčili míč, v té třetí ale hned z první naší akce jdeme do vedení. Martin Sítař využil své rychlosti a zakončuje podél golmana. Od této chvíle na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo a tím bylo to zbraslavské. Hosty jsme převyšovali ve všech herních dovednostech. Vyzdvihnul bych hlavně důraz, který byl ukázkový. Do poločasu jsme ještě přidali  čtyři branky. Martin Sítař stihl zkompletovat hattrick, centr Mirka Buchty hlavou zužitkoval Jan Andrlík a svůj sprint přes celé hřiště zakončil střelou na bližší tyč Marek Touška. V poločase mohlo být klidně i veseleji, ale další šance jsme neproměnili.

Jak se nám povedl vstup do první půle, ten do půle druhé nám naopak hrubě nevyšel. Hosté hned v první minutě snižují. Po několika našich chybách hostující borec pěkným obloučkem přehazuje Buďu. Snížení nás dostatečně probudilo a znovu jsme se ujali otěží zápasu. Po pěti minutách zvyšuje Marek Vít po zemi na zadní tyč a o dalších patnáct minut později uzavřel účet zápasu, i přes údiv rozhodčího, nohou Jan Kaláb. Zbytek zápasu se již spíše dohrával a my si připsali vysokou, ale zaslouženou první výhru 7:1 v historické sezoně v 1.B třídě.

Závěrem bych poděkoval za podporu fanoušků, kteří nás znovu přišli v hojném počtu podpořit.

Příští týden nás čeká sobotní prověrka v Tuřanech, kde to bude výrazněji složitější.

Fotografie:najtiv.rajce.idnes.cz/A_-_M._Krumlov_B/