SOUHRN POSLEDNÍCH ZÁPASŮ

Zbraslav – Dobšice 2:3

Sestava: Košír – Dufek, Buchta, Sedlák, Němec – Vít M., Mareček, Touška M., Havlásek, Touška J. – Sítař

Střídali: Karpenko, Hvězda, Podlaha

Smolný zápas, kde jsme měli obrovské množství šancí. I herně jsme hosty předčili, ale dostali jsme lekci z produktivity a nakonec prohráli 2:3.

Branky: Sítař, Mareček

Zastávka – Zbraslav 6:2

Sestava: Tetur – Němec, Buchta, Sedlák, Andrlík – Dufek, Mareček, Touška M., Havlásek, Vít J. – Sítař

Střídali: Hvězda, Mohelský, Navrátil

Vůbec jsme nechytli začátek a po 8. minutách bylo prakticky po zápase, protože domácí vedli už 3:0. Navíc se nám postupně zranili Havlásek a Touška M. Konečný stav byl nakonec 6:2 pro domácí.

Branky: Sítař, Andrlík

Zbraslav – Slatina 3:0

Sestava: Košír – Sedlák – Vít J., Buchta – Vít M., Mareček, Dufek, Touška M., Hvězda – Karpenko, Sítař

Střídali: Andrlík, Kovář, Šavrňák

Z naší strany velmi bojovný výkon, i když ne z hlediska fotbalovosti ideální. Na středu hřiště jsme vyhráli velké množství soubojů. K bojovnosti jsme také přidali 3 góly a zaslouženě jsme vyhráli 3:0.

Branky: 2x Sítař, Karpenko

Vojkovice – Zbraslav 4:1

Sestava: Košír – Sedlák – Vít J., Buchta – Vít M., Mareček, Dufek, Touška M. Hvězda – Karpenko, Sítař

Střídali: Andrlík, Němec, Kovář

Po obrovských chybách obrany a golmana jsme domácím vyloženě vítězství darovali. 2x kopali penaltu a 2x jsme jim prakticky přihráli na gól.

Branky: Sítař

Kunštát – Zbraslav 9:0

Sestava: Košír – Sedlák – Němec, Buchta – Vít M., Havlásek, Dufek, Touška M., Hvězda – Karpenko, Sítař

Střídali: Andrlík, Kovalenko, Mareček, Modl

Domácí naprosto dominovali a z naší strany se prohloubila herní mizérie. Zejména naše zhoršující se hra v obrané fázi. Domácím jsme vůbec nestačili, oni nás naopak do ničeho nepustili a zaslouženě nám nadělili příděl 9 branek na cestu domů.

Zbraslav – Soběšice 3:2

Sestava: Košír – Dufek, Sedlák, Buchta, Andrlík – Vít M., Mareček, Havlásek, Touška M., Hvězda – Sítař

Střídali: Němec, Karpenko, Podlaha, Touška J.

Herně z naší strany výrazné zlepšení. Byli jsme dominantní na míči, ale pouze po soupeřovo vápno, kde se nám nedařila finální fáze. Dozadu nám to stále drhlo a hosté měli co šance, to gól. Ještě 10 minut před koncem jsme prohrávali 2:1, dvěma brankami jsme nakonec výsledek otočili a slavili jsme hodně vydřené vítezství.

Branky: Andrlík, Havlásek, Touška J.