Ořechov - Zbraslav 2:1

Sestava: Buďa – Nováček, Kaláb, Buchta, Andrlík – Vít M., Vít J., Kovařík, Hvězda M., Liška - Sítař

Připraveni: Chmelíček., Žák M.

Zápas v úmorném vedru v Ořechově jsme začali aktivně a byli jsme v prvních dvaceti minutách běhavějším týmem, snaha však vedla pouze k hlavičce J. Víta nad. Domácí však začali přebírat iniciativu a mohli udeřit, střela domácího obránce zastavilo břevno a do konce poločasu se pak M. Buďa vyznamenal při střele záložníka Ryšavého.

Druhý poločas měl podobný obrázek, jak konec poločasu prvního. Nedařilo se nám držet míč a domácí měli územní převahu, ale tutové šance z jejich strany nepřicházely. Využili hned první možnost, když si domácí forvard zpracoval míč na vápně a svou slabší nohou šokoval všechny, když vymetl nechytatelně šibenici naší branky 1:0. Branka nás poslala do kolen a za chvilku byl rozdíl v skóre vyšší. Neuhlídali jsme domácího záložníka, který odcentroval na zadní tyč a domácí útočník neměl problém míč dopravit do sítě 2:0. Dvoubrankový náskok domácích nás kupodivu nesložil a začali jsme konečně hrát fotbal a měli jsme i šance. Nejprve se vyznamenal domácí gólman, který chytil neuvěřitelně gólovou hlavičku M. Víta a o dvě minuty byl scénář podobný, když hlavičku J. Víta směřující do brány zblokoval domácí obránce přímo do náruči gólmana. Zápas jsme kosmeticky upravili v úplném závěru, kdy se trefil Radek Chmelíček a prokázal, že jeho přínos je pro tým pořád neoddiskutovatelný 2:1.