Ořechov - Zbraslav 0:1

Sestava: Buďa – Říha, Kaláb, Vít J., Andrlík – Vít M., Sedlák, Touška M., Hvězda M. – Sítař, Touška J.

Střídali: Hort, Nováček

V nedělním zápase proti nečitelnému soupeři, který si v minulém kole poradil s Moutnicemi, začal velmi opatrně a hrálo se především ve středu hřiště. Domácí ukázali, že jejich výhra nad lídrem tabulky nebyla náhodná a jejich kombinace nikterak nezaostávala za snahou našich hráčů. První vážná situace se zrodila před domácí brankou. J. Andrlík dorážel do branky výbornou přehrávku z levé strany, podle asistentky na pomezí však v ofsajdovém postavení. Domácí se do útoku nijak nehrnuli a čekali na nějakou chybu hostů. Slabší chvilku si vybral M. Buďa, který nepřesně přihrál do středu hřiště, nebezpečí uhasil vracející se J. Sedlák. Stejný hráč se pak ocitl v největší šanci první půle, ale domácí brankař se vyznamenal a navrátilec v sestavě M. Sítař mířil nad.

Do druhé půle lépe vstoupili domácí, ale jejich aktivita k výraznějšímu ohrožení naší branky nevedla. Naši se postupem času probrali a dostali se do vedení. J. Kaláb poslal přesný centr na hlavu J. Víta a bylo to 1:0. Naši hráči pak mohli zápas rozhodnout. J. Sedlák po výborném centru O. Říhy nepotvrdil své hlavičkové předpoklady a J. Vít mířil z výhodné pozice, po centru M. Hvězdy, hlavou mimo. Po našich útočných nezdarech přišly pak dvě 100% šance domácích. Po naší nepřesné rozehrávce šel zcela sám na M. Buďu Z. Cihlář st., ale M. Buďa nás podržel skvělým zákrokem. Za pět minut se náš brankař vyznamenal zázračným zákrokem ještě jednou, když báječně vyrazil střelu Remuty z bezprostřední blízkosti. Naše mužstvo si konec zápasu pohlídalo a veze z Ořechova 3 body. Nutno podoktnout, že k bezproblémovému průběhu zápasu přispěl dobře pískající hlavní rozhodčí.

Fotky:najtiv.rajce.idnes.cz/Orechov_-_A_2/