Muži: Šlapanice - Zbraslav 0:0

Remízová série na hřišti soupeřů pokračuje. Ze Šlapanic odvážíme bod za remízu 0:0.

Sestava: Buďa – Nováček, Sedlák, Chmelíček, Vít D. – Hort, Vít J., Horký, Žák, – Sitař, Aldorf

Střídali: Bureš, Vít M., Popov

Za takřka tropického počasí jsme zavítali na hřiště týmu ze Šlapanic. Do sestavy se již vrátil potrestaný L. Horký a na lavičce byl již připravený rekonvalescent M. Vít. Prvních 25 minut byli lepší domácí, kteří drželi více času míč na svých kopačkách a kombinačně nás přehrávali. Naše hra v té době působila hodně neorganizovaně. Počáteční tlak domácích však nevyústil v žádnou vyloženou šanci a jejich náznaky naše obrana vyřešila. Postupem času jsme se dostávali více do hry a přišla i první vyložená šance. Po přesném centru J. Horta však L. Aldorf v ideální pozici hlavou o půl metru minul. Do druhého poločasu vystřídal M. Vít M. Sitaře a po zaváhání obrané trojice domácích se řítil sám na brankáře, míč si však moc pokopl a do zakončení se nakonec nedostal. Největší možnost domácích přišla v polovině druhé půle, kdy domácí hráč jen těsně minul z trestného kopu pravou šibenici naší branky. Posledních 15 minut se utkání spíše dohrávalo, protože oběma týmům ve velkém horku docházely síly. Převážit misky vah na naši stranu mohl 5 minut před koncem L. Aldorf, ale jeho pokus směřující pod břevno domácí brankář výborně kryl.

Diskusní téma: Muži: Šlapanice - Zbraslav 0:0