Muži A: Zbraslav - Popůvky 5:0 + FOTO

Sestava: Buďa – Nováček, Kaláb, Sedlák, Vít D. – Vít M., Vít J., Dejral, Buchta, Žák – Sítař

Střídali: Chmelíček, Podlaha, Hvězda M.

V dalším domácím utkání jsme přivítali na našem hřišti tým Popůvek, kterému se v tomto ročníku příliš nedaří. O tom, že nás nečeká lehký soupeř jsme se přesvědčili hned na začátku zápasu. Hosté se do předu příliš nehrnuli a čekali, co vymyslíme my. Naše hra byla zpočátku bez nápadu a hlavně kombinace byla příliš zdlouhavá a nemohla hosty příliš překvapit. Šance však nakonec přišli. Po dobrém centru D. Víta dobře zakončoval M. Žák brankař však stačil ve vzdušném souboji míč vyrazit. Další šance byla už vyložená. Martin Sítař obešel gólmana, ale z úhlu nestačil správně zacílit. Hosté si vytvořili taky šanci, po prodloužení centru od hostujícího útočníka míč o metr minul naši svatyni. Poločas skončil tedy 0:0. Stinným okamžikem bylo zranění M. Víta, kterého zcela nesmyslně přejel hostující kapitán a náš forvard musel kvůli zranění kolene odstoupit.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a také jsme brzy udeřili. Po neomylné přihrávce M. Buchty přehodil gólmana L. Dejral 1:0. Další gól přišel zanedlouho po výborném uvolnění M. Žáka se kopala penalta, kterou J. Vít proměnil 2:0. Hosté museli změnit svůj styl hry a to nám vyhovovalo. Po krásném pasu J. Kalába postupoval sám M. Žák a gólmana přehodil 3:0. Vyvrátil tak veškeré spekulace, že by měl sedět na bukovici :-)) a zavřel pusu všem pisálkům a novinářským nulám, které se vyjadřují v diskuzi na našem webu :-)). Zápas se pak dohrával a padaly i další branky. O jednu z nich se postaral na ofsajdové hraně, možná i za ní, po precizním pasu D. Víta R. Chmelíček 4:0. O pátý zásah se následně postaral L. Dejral, který dorazil míč po akci M. Podlahy 5:0.

Všem díky za dnešní poctivý a trpělivý výkon. Další zápas nás čeká na horké půdě v Želešicích.

Fotografie jsou k dispozici zde: najtiv.rajce.idnes.cz/Popuvky/

Diskusní téma: Muži A: Zbraslav - Popůvky 5:0 + FOTO