Muži A: Zbraslav - Moutnice 4:0 + FOTO

Sestava: Buďa – Nováček, Sedlák, Kaláb, Vít D. – Vít M., Buchta, Dejral, Krejčí, Vít J. – Sítař

Střídali: Hvězda, Žák

Za ideálního počasí na ideálně připraveném hřišti jsme na pouťovou sobotu přivítali dosud vedoucí celek okresního přeboru tým Moutnic. Na soupeře jsme vlétli hned od začátku, ale střely J. Víta, M. Víta a L. Dejrala brankař velmi dobře kryl. Ujal se až samostatný průnik M. Sitaře a jeho ideální přihrávka na M. Víta, který už věděl, jak míč uklidit do sítě 1:0. Hned po inkasovaném gólu však zahrozili hosté a trestuhodně volný útočník hlavičkou otřel míč o tyč. O další rozruch se postarali sami hráči Moutnic, když si po špatné domluvě gólmana s obránci málem dali vlastí branku. Do poločasu jsme  však udeřili ještě jednou a po několika odrazech v pokutovém území soupeře uklidil míč do sítě Mirek Buchta 2:0.

Do druhého poločasu jsme opět vlétli bez respektu a po přesně kopnuté standartce od  D. Víta zakončil velezkušeně k tyči hlavou M. Sítař 3:0. Naše aktivita nepolevila a přišel i další úder. Po vysunutí J. Víta, přepustil M. Sítař míč M. Buchtovi a ten předložil míč M. Vítovi a bylo to už 4:0. I nadále jsme byli velmi aktivní a naše obrana fungovala velmi dobře. Na výlet se odhodlal i J. Sedlák, který předložil míč M. Buchtovi, ten však minul. Neujala se následně ani velmi dobře kopnutá standarta J. Kalába, kterou hostující brankař výborně kryl a tak zápas skončil zasloženě 4:0 v náš prospěch. Nutno podotknout, že se makalo celých 90 minut a i přes luxusní vedení jsme se pořád tlačili dopředu. Všem díky za předvedenou hru a hurá na zápas do Šlapanic.

Fotky jsou ke shlédnutí tradičně na: najtiv.rajce.idnes.cz/A_-_Moutnice/

Tiv

Diskusní téma: Muži A: Zbraslav - Moutnice 4:0

ke špílu

hošani supr. všici do jednoho. v sobotu si uděláme zájezd do šlapek a doufám že vítěznej