Muži A: Senorady - Zbraslav 1:1

Po bojovném výkonu odvážíme ze Senorad bod za remízu 1:1.

Sestava: Buďa – Nováček, Kaláb, Sedlák, Vít D. – Hvězda, Žák, Vít J., Chmelíček – Sitař, Aldorf

Střídal: Stojar

Do utkání jsme vstoupili s odhodláním odčinit trapný výkon proti Babicím a hned od začátku jsme velmi aktivně napadali rozehrávku domácích a ti z tohoto tlaku kupili chyby. Hned po 10 minutách hry po jedné z chyb domácí zálohy pelášil L. Aldorf sám na brankáře, ale byl ještě před pokutovým územím sražen, za což viděl domácí obránce pouze žlutou kartu. Z další šance jsme se ovšem už mohli radovat. M. Sitař perfektně nachystal míč R. Chmelíčkovi, jeho střelu brankař vyrazil pouze před M. Žáka a ten už věděl, jak míč dopravit do branky 0:1. Z dalších šancí stojí zcela určitě za zmínku povedená střela P. Nováčka, ale ta mířila pouze doprostřed branky. Poslední třetinu prvního poločasu jsme ovšem polevili v aktivitě a soupeř se snažil najít skulinu v naší obraně, ta dnes ale působila velmi kompaktním dojmem a nepouštěla domácí hráče do šancí. Druhý poločas navázal na závěr poločasu prvního a domácí se tlačili čím dál více do zakončení, jejich aktivita ovšem končila na velkém vápně, a když už se ocitli v šanci střely byly nedůrazné. Ujala se až nenápadná individuální akce domácího útočníka, který prošel z ničeho nic mezi třemi a trefil přesně pod břevno 1:1. Od té doby se hra odehrávala spíše ve středu hřiště a lepší kombinaci znemožňoval velmi těžký terén. Ke konci zápasu viditelně docházeli domácím síly a jejich zaváhání mohli potrestat J. Sedlák a M. Sitař. J. Sedlák ovšem v dobré pozici přestřelil a střely M. Sitaře v prvním případě vykopl obránce na brankové čáře a v druhém případě zastavila tyč.